محل قرارگیری: Homeمستندات و فایلهابخشنامه ها

بخشنامه ها (2)

به آگاهی می‌رساند؛ ضروری است از ابتدای سال ۹۳ مدارک کلیه دوره‌های آموزشی برگزار شده با رعایت دقیق نکات زیر و طبق فرمت‌های جدید که فایل آن بر روی سایت فدراسیون قرار دارد به فدراسیون ارسال شود.

 

     جلسه ساعت 13 در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش وجوانان استان چهارمحال وبختیاری با حضور مسئولین هیئت های ورزشی و به ریاست آقای دکترشاهین مسئول هیئت پزشکی ورزشی استان آغاز شد . اینجانب نیز به عنوان مسئول کمیته پزشکی کوهستان هیئت استان از طرف هیئت کوهنوردی در جلسه مزبور شرکت نمودم .

     ابتدا آقای دکتر شاهین به ایراد سخن پرداختند و ضمن بیان رسالت و وظایف هیئت پزشکی ورزشی آمادگی این هیئت را برای ارائه خدمات و راهنمائی های پزشکی به همه هیئت ها و ورزشکاران آسیب دیده در حد امکانات موجود اعلام نمودند . سپس هر یک از حضار سوالات و مشکلات خود را در حیطه مربوطه بیان نمودند . من نیز ضمن تشکر از آقای دکتر و همکارانشان سوالات مربوط به بیمه ورزشی کوهنوردان را بیان کردم که خلاصه توضیحات مسئول محترم هیئت پزشکی ورزشی استان به این مضمون بود که : کلیه افرادی که در برنامه های کوهنوردی شرکت می کنند باید دارای کارت بیمه ورزشی باشند که تاریخ صدور این کارت باید حد اقل 3 روز (72 ساعت ) قبل از اجرای برنامه باشد  ، همچنین برنامه مورد تایید هیئت کوهنوردی استان و در قالب برنامه های گروههای رسمی باشد در غیر این صورت در صورت بروز حادثه مشمول تعهدات بیمه نمی گردد. همچنین اگر از تاریخ صدور کارت تا 2 ماه پس از آن حادثه رخ دهد مشمول حداقل تعهدات می گردد و اگر بیش از 2 ماه باشد حد اکثر تعهدات بیمه ورزشی به فرد حادثه دیده تعلق می گیرد.

      مطلب دیگر این که اگر فردی حد اقل 3 سال متمادی کارت بیمه ورزشی داشته باشد و تاریخ صدور هر سه کارت در فروردین ماه همان سال باشد در صورت بروز حادثه ورزشی می تواند از حداکثر تعهدات بیمه ورزشی استفاده نماید.