محل قرارگیری: Homeاخبار اخبار فدراسیون

اخبار فدراسیون (51)

به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه مسابقات و لیگ این فدراسیون اولین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نکوداشت زنده یاد استاد سید محمد علی هاشمی و جلیل پناهنده، در بخش پسران و دختران در رشته سرطناب در رده سنی نونهالان A ـ B (دختران ـ پسران) را با هدف توسعه، گسترش و استعدادیابی ورزش سنگنوردی به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان سمنان به شرح زیر برگزار خواهد نمود.

به آگاهی می‌رساند؛ این فدراسیون در ادامه صعودهای زمستانی دهه مبارک فجر همانند سال‌های گذشته در نظر دارد به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و یادبود جانباختگان کوه‌های استان کرمان به روی قله جوپار، هزار و پلوار کرمان صعود بین‌المللی را با حضور تنی چند از کوهنوردان خارجی با شرایط زیر برگزار نماید.

زمان:      ۱۴/بهمن/۹۳     تا       ۱۷/بهمن/۹۳

به آگاهی می‌رساند؛ این فدراسیون در نظر دارد نخستین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر، گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین انتخابی صعود سریع دماوند در سال ۹۴ را زیر نظر کارگروه مسابقات و لیگ، در دو بخش مردان و زنان با هدف توسعه کمی و کیفی و گسترش همه‌جانبه فرهنگ کوه‌پیمایی و کوهنوردی پاک، ایمن و سریع به شرح زیر برگزار نماید.

بنا بر گزارش کارگروه محیط زیست فدراسیون؛ گروه دیده بان کوهستان انجمن کوه‌نوردان ایران با حمایت و همیاری کارگروه محیط‌زیست فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی، و همکاری  باشگاه کوهنوردی و اسکی دماوند، گروه کوهنوردی دانش تهران، خانه کوهنوردان تهران و باشگاه کوهنوردی اسپیلت، دومین جشنواره‌ی حراج لوازم دست دوم طبیعت‌پیمایی و کوه‌نوردی را به نفع طرح‌های محیط‌زیستی در دماوند و علم‌کوه برگزار می‌کند.

به آگاهی می‌رساند؛ به منظور جمع‌آوری آمار مربیان کشور و درج اطلاعات تکمیلی ایشان و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از شأن و منزلت مربیان عزیز، مقتضی است به قید فوریت به کلیه مربیان استان‌ها ابلاغ شود تا فرم پیوست با نمونه امضای مربیان محترم در اسرع وقت تکمیل و به این فدراسیون ارسال شود.

فرم را از طریق فایل پیوست دریافت نمائید:

کارگروه هیمالیانوردی فدراسیون طی اطلاعیه ای شرایط دومین مرحله اردوهای آموزشی هیمالیانوردی  را به شرح ذیل به همراه اسامی نفرات شرکت کننده اعلام کرد.

فرهاد حقیقی پور و رضا ابراهیمی از استان چهارمحال و بختیاری

لیستی از مسئولین و اعضای کارگروه‌های فدراسیون را بر اساس جدول زیر مشاهده نمائید. شایان ذکر است  این جدول تکمیل و مجدد اطلاع رسانی خواهد شد.

آزمون ورودی مربیگری درجه ۲ سنگ‌نوردی به میزبانی استان البرز

آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ سنگ‌نوردی به میزبانی استان البرز 

با توجه به انتصاب مسئولیت کمیته جدید اسکی کوهستان از سوی ریاست فدراسیون، اولین جلسه این کارگروه در مورخ ۳ تیرماه ۹۳ برگزار شد.